| macydacy a întrebat:

Hey imi dati un site unde pot edita pozele mele cu keep calm and...(love me de ex.)am cautat dar nu gasesc, thnx. si funda:X

Răspuns Câştigător
| Mariucaaa a răspuns:

Online nu stiu thinking incearca pe siteul celor de la photoshop... poti sa-ti editezi pozele online dar nu stiu daca poti imprimi o poza cu keep calm, nu sunt sigura dar poti sa incerci

3 răspunsuri:
| Mariucaaa a răspuns:

Poti sa le editezi in photoscape asa... descarci o poza cu keep calm si o pui peste o poza de a ta happy

| macydacy explică (pentru Mariucaaa):

Dar imi trebuie onlinehappy

| macydacy explică (pentru Mariucaaa):

Mersi oricum iti dau funda>big grin

| Mariucaaa a răspuns (pentru macydacy):

Online nu stiu thinking incearca pe siteul celor de la photoshop... poti sa-ti editezi pozele online dar nu stiu daca poti imprimi o poza cu keep calm, nu sunt sigura dar poti sa incerci