| BlueDark a întrebat:

Vreau sa achizitionez un ceas de dama pentru o persoana speciala. Spuneti-mi, va rog (daca va pricepeti in domeniu),ce marca de ceasuri recomandati? Am inteles ca cele elvetiene sunt bune, cum ar fi Atlantic sau Doxa.Totusi,am auzit ca si Pulsar sunt ok...Sau Citizen.Mie un prieten mi-a recomandat Candino.Sunt in ceata totala. Stiu ca mecanismele quartz sunt cele mai ok...Iar geamul ceasului trebuie sa fie din sticla minerala.Prefer un ceas din otel inoxidabil, neplacat..Cureaua sa fie tot metalica.
Am inteles ca toate marcule astea(gen Atlantic,Doxa etc.) nu fabrica ei piesele, ci le cumpara.Imi recomandati,va rog, o marca ok sau un model de ceas care sa arate bine? Precizez si ca prefer Doxa/Atlantic. Bugetul e in jur de 1000 de lei, dar pot depasi suma cu 100-200.

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Fossil sau Calvin Klein

| BlueDark explică (pentru AlleSss):

Ma gandeam la un Doxa...Chiar am gasit unul.E ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iei un ceas de marca, care face ceasuri, nu haine. ( am vazut mai jos un comentariu cu CK. ei fac haine, nu ceasuri, ceasurile sunt asa ca sa aiba si d-astea, dar nu poti spune ca e marca calumea )
In pretul pe care l-ai spus tu te incadrezi la fossil, michael kors, guess, exact ce spuneam mai sus... brand de haine care fac si ceasuri

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Branduri care fac ***

| Kyttynna a răspuns:

Eu recomand Fossil.

| BlueDark explică (pentru Kyttynna):

Ok.Voi tine cont.