| Cåpåċεl a întrebat:

am si eu niste probleme cu parul si vreau sa`mi spuneti ce sa fac... dupa ce m`am filat mereu dupa ce imi faceam baie pe par, la 2, 3 zile imi statea uns si nu`mi place si trebuie sa fac din nou baie, iar atunci cand il am uns imi sta ca naiba, ce sa fac, ziceti`mi niste produse de care sa folosesc.plzZzz

Răspuns Câştigător
| coxx a răspuns:

Impotriva parului uns? laughing
singura solutie este sa te speli
dar dc te-ai filt?!happy
din cauza asta este asa uns
cand aveai volum. nu cred ca se intampla atat de des asta
funda?
si succes! :*

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu mai nou folosesc Pantene ProV Nature Fusion si mi se pare f bun. Eu daca ma spal cu un sampon bun 5 zile n-am treaba.dar daca e mai prost atunci 2-3 zile.Iar pantene spre uimirea mea e chiar bun;) Incearca-l nu ai ce pierde.http://www.google.ro/......tp?/imgres

mai poti incerca Syoss sau Garnier http://www.google.ro/......tp?/imgres Succesuri;))

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Aw.
Pai incearca balsam de par de la gerovital thinking Sau petrol, daca vrei ceva ma naturist.
Bafta :*!

| bestgirl1 a răspuns:

Dati cu balsam cu efect push-up(dar clateste-l dupa ce l-ai lasat 2-3 minute)funda?

| ShikariLorri a răspuns:

Incearca samponul kerastase L'oreal Professionnel, pentru par gras sau Clean! Spala-l frecvent o data la 3 zile, nu abuza de produsele pentru par, in timpul spalarii temperatura apei nu trebuie sa fie ridicata, daca il usuci cu feonul, distanta dintre par si acesta trebuie sa fie de 15 cm., inlatura excesul de apa din par dupa spalare si nu uita ca cea mai in masura sa vina cu un o solutie pentru parul tau este farmacista! Mult succes si sa nu te ingrijorezi pentru ca fiecare femeie se confrunta cu astfel de problemawinking