| Gabriel_Dragut_1996 a întrebat:

Vreau sa cumpar o masina de tuns dar nu stiu prea multe despre ele momentan. Rog cunoscatorii sa ma ajute si daca imi pot explica despre tipurile de lame (fade, taper...), si ce masina este recomandata pentru un frizer incepator. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Nu sunt frizer dar iti spun din ce am observat. In majoritatea frizeriilor in care m-am tuns se folosesc masinile de tuns wahl, tind sa cred ca sa sunt bune. Vorbesc de aceele masini de tuns cu corpul rosu.