| LastNight1324235436 a întrebat:

Vreau sa imi comand de la avon,de la Advance Techniques Styling Sprayul pentru indreptat parul, Sprayul pentru protectie termica,Sprayul pentru stralucire,Spuma pentru bucle si volum si as vrea si Tratamentul leave-in cu ulei de argan pentru toate tipurile de par( acela auriu,cu capacul albastru). Vreau sa stiu si parerea voastra despre aceste produse
P.S: Sa nu incepeti cu pareri gen : produsele de la Avon sunt proaste, etc. Ma intereseaza strict parerea voastra despre produsele respective

1 răspuns:
| Denii2014 a răspuns:

Sunt extraordinare toate, mi-a crestul parul cu 1 palma in 1 luna jumate de cand le-am folosit. Funda?