| rosesoana a întrebat:

Hey! Imi puteti spune care este mai bun dintre tratamentul leave-in cu ulei de argan de la Advance Techniques si ser pentru varfurile deteriorate tot de la Adv. Techniques. Multumesc antcipat love struck

2 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Buna,doar ca sfat, de ce nu incerci uleiul de argan natural? Cumparat de la farmacie? Sau uleiul de masline? Este cel mai bun si poti fi sigura ca o sa ai rezultatele asteptate.Numai bine.

| Jerusalem a răspuns:

Buna.Am ambele.Serul e fantastic (doar ca va trebui sa te speli pe cap mai des decat de obicei, pentru ca ingrasa un pic parul, ca orice ulei) tratamentul leave in e neglijabil.Nu face nimic ...extraordiar.La ulei se vad cu adevarat rezultatele.In plus miroase divin happy!