| razvan1558 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar o pereche de adidasi Bike Air Max si vreau sa stiu cat de buni sunt si daca imi recomandati o pereche.Nu vreau sa ii folosesc la alergat, ci zi de zi deplasandu-ma.Sunt buni toamna? Intra apa in ei? Cat ma vor tine? Recomandati-mi o pereche va rog. Multumesc anticipat, dau funda!

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, Bike Air Max, nu am avut niciodata. In schimb am avut si am purtat cu "spor" cateva modele de Nike Air Max.

| Cristine9595 a răspuns:

Sunt foarte comozi.

| Cristine9595 a răspuns:

Cauta pe e~mag.