| razvan1558 a întrebat:

Salut.Vreau sa achizitionez o pereche de nike-uri de tip Running, chiar daca eu nu alerg. Vreau sa ii folosesc zi de zi si vreau sa stiu daca sunt buni si in zilele ploioase de toamna.Sunt rezistenti contra apei? Multumesc anticipat dau funda! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de la adidas, tot așa pentru mersul de zi cu zi. In picioare sunt comozi, te miști ușor cu ei. La ploaie nu sunt rezistenți, talpa aluneca și intra repede apa în ei, având material f subțire.