| MetalHeadxx a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de Skate shoes. Imi puteti spune niste firme de calitate? Si apropo, cum iti dai seama daca sunt originali sau nu?

6 răspunsuri:
| Dolly_2615 a răspuns:

Vans.Globe.DC sunt cele mai cautatewinkingbig grin.acum am o pereche globe si sunt super:X sunt cam grei si cica par mari, dar mie imi placbig grin

| Delicv3nt a răspuns:

Pai eu am niste shoez "adidas" de 3 ani si inca ma mai tin. daca sunt made in china poti sa ai arunci ca sunt facuti in pauza de masa de la sapa laughing Mai trebuie sa aive semnu facut in talpa made in indonezia mai multe...tongue

| Reyskate99 a răspuns:

Element sau firefly is bune.sau ceva care tis potriviti la picior da par mai mari

| sk8punk a răspuns:

Sk8ing.ro/skate-shops cele mai populare skate shopuri din Romania
succes

| dya16 a răspuns:

Red si Zoo york

| bluebubble16 a răspuns:

Dc, osiris, billabong, circa in general magazinele uman :d try it.