| Teodor20 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr ochelari de vedere și modelul pe care l-am ales în descriere spune ca este pentru femei. Se poate sa ii poarte și un bărbat? Ei sunt super mișto și par unisex.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Noi de unde sa stim? Nu ave m poza ochelarilor, dar daca scrie ca este pentru femei, clar nu îi pot purta bărbatii, decat daca vrei sa fi criticat de altii sa rîdă de tine.

| romeo78 a răspuns:

Dacă sunt ochelari de femei, nu pot fi purtați de bărbați, deoarece sunt mai înguști.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tie îți plac, cine suntem noi sau alții sa zicem altceva. De aia au murit oamenii aia in ‘89: sa faci ce vrei fără sa-ți sufle in ceafa un prost. Ia-ți ochelarii aia, nu te mai gândi de 2 ori.

| LuluOneMillion a răspuns:

Normal ca poate sa ii poarte oricine, daca-ti plac, ii iei.