| AnDr3D33aLoV3 a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc suvite roz dar nu cu vopsea ci cu ceva care sa nu dureze mai mult de 2 luni si sa nu imi strice parul. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Poti incerca cu nunatator sau cu violet de gentiana, uite aici un articol despre asta:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/12/cum-sa-ne-vopsim-cu-vilolet-de.html

5 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Extensie cu un clips, costa in jur de 30 de lei bucata(din par natural)
si gasesti o multime de culori, roz inclusiv.

| Roobeertaa a răspuns:

Buna! tinctura de castelani, eu mi-am facut parul de dedesubt.Costa in jur de 3, 5-5lei depinde de farmacii si nu trebuie decat sa pui cateva picaturi intr-un bol si sa amesteci cu balsam sau masca de par[atentie acestea sa fie de culoare alba]si amesteci pana cand ai obtinut nuanta dorita, mai inchis/mai deschis.Nu dureaza foarte mult eu am amestecat cu masca de par si dupa 3sapt inca mai am.

| AncaRRR a răspuns:

Nuantatorhappy

| AnDr3D33aLoV3 explică:

Multumesc mult de raspunsuri!

| Ynakal a răspuns:

Poti sa iti faci suvite cu spary dar nu tine mult... nu e nici scump si gasesti diferite culori