| Madalin1234 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr adidaşi ' Nike Air Max Green Neon ' și nu știu cu ce i-aș putea asorta. Mă interesează mai mult culorile. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nişte pantaloni galbeni şi o bluză roşie.
Apoi îndreaptă-te spre o trecere de pietoni...

| Madalin1234 explică (pentru anonim_4396):

Tu aşa ai făcut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madalin1234):

Da,normal!
Am air max-uri pentru toate evenimentele: pentru Crăciun, pentru paradele de gay, pentru... Eeetc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU pura curori de tipul roz...rosu, visiniu mai merge, sau daca porti verde, nu pantaloni, incearca sa eviti culorile rosiatice, CARE NU SUNT NEON

| BiancaOn a răspuns:

Poți face un contrast, aceasta face o ținută mai interesantă în cazul în care nuanțele sunt în armonie între ele.