| Daisy_9886 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr adidasi, dar nu stiu ce brand sa iau nike sau adidas. Care credeti ca sunt mai buni?

Răspuns Câştigător
| dodo1530 a răspuns:

Din experienta iti pot spune ca Nike-ul tine mai mult, sunt de o calitate mai marewinking

13 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Amundoua brand-urile sunt la fel de bune. Nu conteaza ce alegi, isi va face banii. Eu am acum si o pereche de adidasi nike si una adidas, si amundoua au peste un an jumate, amundoua sunt la fel de misto.
Experientele mele cu adidasii m-au invatat ca atat timp cat raman la firmele consacrate din domeniu, o sa fie bine, spre deosebire de Zara & Co si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi pe Nike, e de calitate.
Te pup!

| supermamici a răspuns:

Nike, Adidas, Converse, Puma sau Lacoste: gasesti aici oferte: http://bit.ly/Original-Fashion

| JeffRider93 a răspuns:

Nike sunt buni...

| IonutzWoW a răspuns:

Mie imi plac mai mult cei adidas.

| PickUp a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand Nike deoarece eu asta port mai multhappy
In plus Nike e pe locul 1 la incaltaminte iar Adidasul pe locul 2 daca facem noi un clasamentwinking
Eu iti recomand:
Baschetii Nike
Tenesi Nike
Sau Balerinii Nikehappy
Bafta!
Funda?big grin

| MarianDeluise a răspuns:

Si adiddas este firma buna, dar Nike il intrece happy

| ShopSport a răspuns:

Buna ziua,

Ambele firme au aceeasi cota de piata. Ambele firme au produse la fel de bune.

Important este sa alageti produse originale, nu contrafacute. Cele contrafacute nu respecta standardele de calitate.

O zi buna
www.shop-sport.ro

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Nike este mai bunwinking

| Elena700 a răspuns:

Am si eu incaltaminte Nike si sunt foarte comozi si buni, nu prea am incredere in Adidas pentru ca am avut si s-au stricat destul de repede. Eu zic NIKE.
Mult noroc la cumparaturi si sa ii porti sanatoasa!

| FeaRRR a răspuns:

Frate toti sunt buni!
Conteaza cum coti de ei!
O sa te tine multe luni!
Adidasii care ii vrei!
LIKE poezialaughing! bafta

| AniBac9991 a răspuns:

Nike

| Tin a răspuns:

Nike