| mary_9821 a întrebat:

vreau sa va cer parerea dvs! imi plac incaltarile inalte si daca am 178 cm si am sa port incaltaminte 10 cm, n-o sa para anormal? big grin

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Si eu am 1. 78 dar chiar daca sunt slaba, si am forme, nu prea e ok. mi-am luat niste platforme dar cu talpa foartemica, pentru ca vroiam ceva diferit. m-am saturat de balerini, pantofi, etc.nu sunt exagerat de inalte, sunt chiar mici.il intrec in inaltime un pic pe iubitul meu, dar ma fac sa ma simt foarte sexy si nu renunt la ele. le port mai mult cand sunt singurica.barbatii intorc capul, si am primit o gramada de propunerioh go on. dar fetele intodeauana rad. ele sunt rautacioasesadse gasesc ma ales alea la 1. 25 sa comenteze. le arunc cate o priviere si le ingheata inima.frate,ce ai cu omu'. trebuie sa fim toti la fel? de maine, umblu in fundul gol sa vad cine comenteazaphbbbbt

6 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Buna
uite eu am o colega inaltuta asa ca tine si in ultimul timp poarta tocuri foarte inalte. cand a intrat in clasa si am vazut-o cat de inalta e... a fost putin ciudat. de fapt toti ne uitam la ea dar ii statea foarte bine. depinde de gusturile fiecaruia, fii sigura ca multi o sa te priveasca...altfel si o sa vorbeasca aiurea.
ce nu inteleg eu...de ce vrei tocuri daca ai asa o inaltime? de-asi avea si eu inaltimea ta, nu mi-asi obosi picioarele pe tocuri foarte inaltehee hee
e ok daca vrei asa tocuri, o sa ai o tinuta frumoasa si o sa arati frumos daca stii sa le porti.
un sfat: sa nu exagerezi cu incaltarile inalte ca obosesc picioarele foarte mult si la un moment dat o sa ai probleme.
bafta

| LostInDreams a răspuns:

Nu neaparat. daca esti si slabuta o sa fii chiar perfecta.am o profa care are 20 de ani si 1, 85 si tot vine cu tocuri, o face sa para foarte sexywinking. deci nu o sa para deloc anormal, bine daca ai prieten de 1, 70 da, o sa para, daca nu e okbig grin

| Poinsettia a răspuns:

Pai avand in vedere ca media inaltimii femeilor din Romania e vreo 1, 60, o sa arati cam aiurea la 1, 88. big grin
Daaaaaaaarrr, daca esti insotita de prietenul tau de 1, 90, e misto.winking

| iuli a răspuns:

O sa fi mai inalta ca toti. Nu iti sugerez sa porti tocuri asa inalte. Oricum, tocurile inalte deformaza coloana vertebrala. Mai bine ai incerca cu unele mai micute.

| m77 a răspuns:

Cred ca depinde si cu cine mergi insotita! sau cui vrei sa atragi atentia. la aproape 1. 90, vei fi privita de jos in sus.

| GdX a răspuns:

Daca ai prieten de 2 metrii nu e problema. Daca nu...nu