| MSmihaela a întrebat:

Salut, am intrebare care ma framinta. Le plac baietilor fetele inalte? Am 1.79 si ma simt un pic complexata dar prietenii imi spun ca e frumos, mai vreau citeodata sa port si tocuri dar ma gandesc ca sunt deja prea inalta) dar totusi astept si raspunsul vostru)

6 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Eu am abia 14 ani si am 1, 68 crying sunt super complexata. ma gandesc ca nu o sa pot purta tocuri la liceu si ca baietii vor fi mai mici ca mine acolo crying

| Măduuțaa a răspuns:

Doamne,ai 1.79 si esti complexata? Ce prostie! Si eu am 1, 75 si port tocuri fara nici o rusine! Da, e frumos sa fi inalta si zvelta decat pitica si grasa! Si ce conteaza asa de mult inaltimea?

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Desi am aproape 2m mie imi plac fetele mai micute de statura, dar stai linistita, multor baieti le plac fetele inalte, si oricum cine te place te place asa cum esti...

| madyx1 a răspuns:

Si eu trec uneori prin asta, dar nu ai de ce sa te simti complexata de asta, poti purta si tocuri dar nu exagerate d 5 sau 7 j in privinta ca vei fi mai inalta decat baieti nu ar trebui sa iti faci griji daca cineva te place cu adevarat nu o sa il intereseze astawinking sper ca te.am ajutat:*:X

| rech1nel a răspuns:

Casatoreste-te cu mine.am 1.90 happy.
Nu inteleg de ce fetele care sunt inalte sunt complexate, mai ales ca noua baietilor ne plac fetele cu picoarele lungi (bine, cu exceptia ca fata sa nu fie slabanoaga)