| danny0102 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cate ceva despre Zineryt:1. Ma ajuta sa scap doar de cosuri sau si de alte semne. 2. De unde il iau. 3. Cam cat costa, cat trebuie sa ma dau cu el.

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

1. Doar cosuri, cam cel mai util din zecile de creme pe care le-am incercat. Singurul "defect" este ca dupa o utilizare de aproximativ doua luni tenul se obisnuieste cu el si trebuie sa faci o pauza.
2. Ar trebui sa il aiba orice farmacie.
3. In jur de 50 de lei, dar daca esti elev il poti obtine gratuit cu o reteta data de medicul de familie(trebuie mai intai sa mergi la acesta si sa iti dea reteta compensata).
Bafta!

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna!
Am folosit Zineryt, acum ceva vreme. Te ajuta sa scapi de cosuri.
Din farmacie il iei, costa in jur de 50 de lei si trebuie sa te dai cam 2 luni ( dupa faci pauza, se obisnuieste tenul cu el si trebuie sa te dai mereu).

| Andreea22X a răspuns:

Buna.Da este bun.mie mi-a folosit asta si pentru ca pe toata durata tratamentului m-am abtinut sa nu mai pun asa des mana pe fata si nici sa mai innebunesc cosurile.O prietena de-a mea mi-a zis ca probabil fata ei s-a obosnuit cu Zineryt, cand nu se mai da cu el ii apare iar..Si mie imi mai apar din cand in cand ..mai ales in aceea perioada a lunii.Dar e mult mai bine acum, ma repet si pentru ca am inceput cat de cat sa ma dezobisnuiesc in a mai zapaci cosurile.Il gasesti la farmacie.La bella dona am auzit ca sunt preturile mai ieftine.Costa pana in 50 de lei..nu stiu daca s-a mai scumpit.