| DianaaaaDienutzaaaaaaa a întrebat:

Am o mare problema si nu stiu cum sa scap de ea. Am foarte multe cosuri si vreau sa scap de ele. Dar vreau sa scap de ele cat mai repede si sa scap de ele acasa. Dau funda celui care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| SweetChild1 a răspuns:

Cumpără miere de albine naturală și aplică pe zonele cu probleme, iar apoi stai peste noapte. Chiar merge și într-un timp scurt. Sora mea a făcut acest tratament și acum nu mai are nevoie.

| StefiChan8D a răspuns:

Foloseste zynerit sau dimineata fa un dus cu apa fierbinte pe fata. Sau preseaza pe fata un prosop cu apa fierbinte pe el, iti deschide porii si ii curata, la mine merge si nu mai am probleme.

| DianaaaaDienutzaaaaaaa explică (pentru StefiChan8D):

Am auzit ca Zynrit iti usuca rau fata.

| StefiChan8D a răspuns (pentru DianaaaaDienutzaaaaaaa):

Daca dai cu tot flaconul (sticla in care este) atunci iti usuca fata laughing.