| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si o crema sau o solutie care sa curete foarte bine petele de pe ten, lasand tenul curat si foarte frumos.Nu conteaza pretu produsului, doar sa fie foarte bun. (sa ai un ten de invidiat).Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Solutia de la Vichy. Iti recomand orice de la Vichy ca au produse de nota 10*.
http://www.medicamente24.ro/......-30ml.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.paulaschoice.ro/
Cumparaturi placute! :)

Ah da, de ce recomand produsele astea? Pentru ca nu au alcool ( si nici alcool sub diverse forme care pana la urma tot alcool este dar producatorii nu-l considera alcool ), parabeni, parfum si alti iritanti.

| Alinuzaalinut a răspuns:

Cien