| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si eu o crema de fata foarte buna pentru uniformizarea tenului cu imperfectiuni,sa dea o culoare mata a pielii, sa vindece porii dilatati, sa repare petele de pe fata, cicatricile sau ridurile si sa fie tenul curat.Nu conteaza pretul cremei daca este foarte buna si eficienta pentru ce am spus mai sus. Puneti va rog daca se poate link-ul acelei creme aici. Va rog sa imi raspundeti doar daca stiti sigur o crema pentru ce am spus mai sus.Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.vichy.ro/......p7583.aspx ai putea sa-ti iei si gelul de curatare din aceeasi gama pentru o ingrijire optima.Si pentru pete ar trebui sa te exfoliezi saptamanal pentru indepartarea celulelor moarte de la suprafata pielii. Eu am avut-o si a fost cea mai buna din cate am folosit.
poti sa te duci si la farmacie si sa rogi vanzaroarea sa-ti recomande o crema pentru tenul cu probleme.Sau cel mai bine te duci la dermatolog sa-ti recomande ceva pentru tine.

| AndraCSM a răspuns:

Cc cream.ul de la gerovital din gama happiness. Are un miros placut de fructe, a acopera imperfectiunile, hidrateaza si matifiaza tenul.