| RobertR4AW a întrebat:

Salutare, a cumparat careva parfumuri de pe cel.ro, care a fost experienta voastra cu acestea?
Sunt originale?

Multumesc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La asemenea preturi, nu sunt originale.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt originale, fiindca parfumurile originale sunt vandute de magazinele reprezentante ale firmelor mari de parfumuri, ori asta este un distribuitor de APE (apa de parfum, apa de colonie, apa de toaleta), deoarece parfumuruile sunt foarte scumpe, preturile pornind de la 300 roni in sus, si asta pentru sticulte de la 50ml.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Mai bine încearcă pe parfimo.ro.
Sunt ieftine, originale.
Fake, uri sunt pe toate drumurile, si mai ieftine decât pe cel.ro.

| DonMoldo a răspuns:

Sunt produce fake care multe din ele pateaza mai bine mai pui 400 lei si iti iei unul original.

| unknownnn a răspuns:

Nu am cumpărat, dar se știe că vând produse fake. Parfumurile lor sunt extraordinar de ieftine pentru a fi originale.

Recomand Notino.