| maphiotul a întrebat:

Salutare.
Ati cumparat careva parfumuri de pe zivada.ro?
Daca da, sunt originale?
Ca mi se pare cam ciudat site-ul.
Va rog fara alte recomandari catre alte site-uri gen,, ia de acolo si de dincolo" ca nu is curios.
Mersi

7 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Găsești păreri amănunțite pe Google doar dacă scrii numele site-ului, urmat de "păreri".

| maphiotul explică (pentru literallythesamebruh):

Multe review-uri de pe google sunt fake, fie ele pozitive sau negative.
De aceea am intrebat aici pentru ca mi se pare mult mai ok.

| Florian80 a răspuns:

Am cumparat de acolo si nu am.fost multumit deloc! Parfumuri fake ce tin extrem de putin, miros mai.degraba a spirt sau cel mult a.parfum.rusesc decat de ceva finut de firma.fiind pur si simplu.prost am.luat 2 bucati diferite si la ambele era aceiasi problema.Nu recomand nimanui!

| maphiotul explică (pentru Florian80):

Dar ai verificat daca au fost originale?
Asta era esența întrebări.

| Florian80 a răspuns (pentru maphiotul):

Cum sa verific? Ei le marketau ca originale

| maphiotul explică (pentru Florian80):

Se verifica foarte simplu.
https://www.checkfresh.com/
Faptul ca ti so parut tie spirtoase sau ceva nu ma convinge.

| stelu11 a răspuns:

Salutare, am cumparat in decembrie un balsam dupa ras Bvlgari care efectiv nu are nici un miros. E doar o crema si atat, 100% e fake. Partea proasta este ca am luat unul pentru mine si unul l-am facut cadou si cred ca m-am facut de râs.