| Rinzler04 a întrebat:

Salutare!
Acum 2 zile mi-am pus un expander de 8mm si vreau sa stiu cat timp trebuie sa-l port pana se largeste gaura de la ureche.

4 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Big mistake.Acum esti cool, dar cand vei avea niste gauroaie in urechi si vei avea vreo 30 ani nu ti se va mai parea cool si va trebui sa iti operezi lobi urechilor ca sa fie la loc.

| Rinzler04 explică (pentru dragodana):

In primul rand nu asta am intrebat.
In al doilea rand sa nu crezi asta, daca as fii avut peste 14 mm nu s-ar fi inchis gaura si am cativa prieteni care au purtat flesh-uri de 10mm si isi dadeau cu crema cu galbenele in aproape fiecare seara si au decis sa nu mai poarte si gaura s-a inchis aproape definitiv.

| Oxymorone a răspuns:

2 saptamani maxim.

| Silverwoman a răspuns:

Serios acum, e naspa mai ales ca vezi pe altii care au acum incerci sa fii cool ca ei.
Ti-ai facut gauri prea mari mai ales ca esti un pusti la 14-15 ani.
Nu cred ca esti cool ca ai asa ceva la urechi ci mai degraba sa fii in forma fizic.
Un cercel pe urechea stanga era destul de cool.