| Marko556 a întrebat:

Salutare,am o pereche de adidași cu porțiuni de piele întoarsă și i-am băgat în mașină de spălat și când s-au uscat am observat ca pielea ii ușor decolorată, cum o pot readuce la aceiași culoare? Ca îs foarte scumpi și nu ii am de mult timp! crying((

Răspuns Câştigător
| Edyy5555 a răspuns:

Ok inca se poate repara treaba ia sigmaron pentru tratarea pielii o solutie utilizata in marochinerie

3 răspunsuri:
| GabiNoS a răspuns:

Trebuia sa le pui si niste clor laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Flavyuseduard a răspuns:

Exact la fel am facut si eu. Pe scurt (i-ai ***) dar daca ii dai cu crema tot la o saptamana si ai grija de ei o sa te tina in continuare?