| Anonime a întrebat:

As dori sa ma tund dar nu prea am idee cumlaughing eu am parul foarte drept, si pana la umeri de lung.Cum sa ma tund( am fata ovala).

7 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Undete bob ti-ar sta binewinking

| AndradaMrrr a răspuns:

Esti foarte norocoasa ca ai parul drept! ti-ar sta bine cu breton pana la sprancene si tunsoare bob sau in stil cleopatra( drept )

| Paty7 a răspuns:

Buna. Si eu sunt la fel. laughing. Ai putea sa te tunzi in scari sau Bob... Nu e exclus. happy E o tunsoare care a aparut anul trecut, da` eu zic ca ti-ar sta bine. Dar mai incolo sa nu`ti para tie rau ca te`ai tuns asa. Ai putea si in scari sa te tunzi. Ca asa i`ai o forma mai speciala parului.

Bafta.

| Paty7 a răspuns:

Scz.I-ai da o forma

| Roxiii03 a răspuns:

Bob sta cel mai bine la fata ovala...love struck

| Dan_1293 a răspuns:

Salut, aici http://www.taaz.com/hair/hair.html poti sa incarci o poza de-a ta, dupa care vezi ce tunsoare iti sta mai bine + ce culoare, + tot ce e legat de makeup. Mult succes.