| Slash1 a întrebat:

As vrea sa-mi las parul sa creasca, mai lung dar nu plete. As vrea sa-mi acopere in parti urechile iar bretonul sa fie suficient de mare incat sa-l pot avea pe o parte. Ati putea sa-mi spuneti va rog frumos cum as putea sa obtin o tunsoare in stilul lui Zac Efron. ( Unii o sa zica sa-mi las parul sa creasca dar vreau sa ma duc inainte la frizer si sa-mi dea un format ca sa-mi stea bine ) Ati putea sa ma ajutati ca nu stiu ce sa-i explic frizerului.

2 răspunsuri:
| Lorennna a răspuns:

Pai. eu zic sa mergi cu poza. o descarci pe telefon si i-o areti.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau. el trebuie sa aiba la salon un catalog, si in acel catalog sunt mai multe tunsori si poate e si cea pe care o vrei tu :)

| xBya a răspuns:

De ce nu te duci cu o fotografie pe care sa i`o arati frizerului direct? Tu stii cel mai bine cum vrei sa iasa, iar el iti va spune ce si cum trebuie facut pentru rezultate cat mai bune.