| Nelly15 a întrebat:

Am o intrebare legata de o tunsoare. M-am tot gandit de ceva timp daca merita sa incerc sa-mi fac freza de "E-Boy" laughing adica middle part haircut, daca nu ma insel. Intrebarea/dilema mea este urmatoarea: Parul meu, fiind tuns scurt pana acum, nu e chiar asa lung pentru freza asta, e oarecum fix jumatate, nu mai e nici scurt si nici lung. Daca las parul pe o parte ajunge abia pana la 3 sferturi din ureche. Deci, exista vreun mod de a ma tunde incat ca atunci cand creste sa arate bine si cum imi doresc sau trebuie efectiv sa astept sa creasca parul pana devine lung si acum sa ma tund doar pe parti? (e si aici super lung deja ca voiam sa-mi las parul sa creasca si de vreo 4 luni nu m-am tuns). As aprecia raspunsul unui frizer/persoana care are stilul asta de par. Multumesc

1 răspuns:
| maestrulfemeilor69420 a răspuns:

Eu am vrut acest stil de păr și să fiu și cer depinde de parul fiecăruia. Unora le sta bine cu middle part și cu părul mai scurt iar unora nu le sta bine nici cu părul lung. SucceS!