| Marcel_Moise_1999 a întrebat:

Salutare, as vrea stiu si eu daca mar durea tare sa imi fac acest tatuaj https://postimg.org/image/rk431ap97/, va fi primul meu tatuaj

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-ti este frica de ace si intepaturi, mergi si fa-l, dar daca nu-ti place intepatura, gandeste-te ca acolo sunt vreo 4000-5000 de intepaturi, ca se fac una langa alta, ca efectul sa fie acela de desen, a unei pasari. Cu cat desenul este mai detaliat, sunty implicate mult mai multe intepaturi.
Vezi ca sunt tutoriale pe Youtube si ai ocazia sa vezi cum se executa pe viu.

| curioasa210 a răspuns:

Da,te doare! Sunt vreo 5000 de intepaturi

| hellou17 a răspuns:

Nu-l fa