| RobbyPh a întrebat:

Buna as vrea sa imi fac un tatuaj temporar. Acest tatuaj: http://postimg.org/image/oqjczofb5/
Dar nu il vreau permanent :) Credeti ca se poate? Si habar n-am pe ce mana sa il fac. Mi-se pare ca J Balvin il are pe mana dreapta :) :-?

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da' e evident ca-l are pe dreapta.
Nu conteaza pe ce mana il faci, atata timp cat se vede bine.
Poti sa-l faci cu henna, tatuajul dureaza o luna si nu costa mai mult de 100 lei.

| zebra3537 a răspuns:

Cred ca ce vrei tu se numeste tatuaj semipermanent care rezista 1-2 ani maxim 5.

Exista un site de tatuaje temporare GoldTattoo.ro... insa sunt tatuaje temporare de fete si arata ca un fel de bijuterii din aur si argint.