| VladAK47 a întrebat:

Ceau. Am 18 ani si vreau sa imi fac un tatuaj tare tare da inca nu m-am decis unde e mai bine pe spate sau pe piept asta e tatuajul https://postimg.org/image/gwt9bf8bf/

Răspuns Câştigător
| iulia8277 a răspuns:

Daca omul vrea sa isi faca un tatuaj, lasati-l. Nu e treaba voastra ce decide sa faca cu corpul lui. Eu cred ca ar arata mai bine pe spate.

| VladAK47 explică (pentru iulia8277):

In sfarsit un raspuns

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La cum scrii sunt convins ca un tatuaj iti lipseste!

| johnnny123 a răspuns:

Ești convins că peste șase luni nu o să pui întrebarea :"Cât mă costă să-mi scot un tatuaj?"

Chiar te vezi la 35 de ani cu doi copii și cu tatuajul ăla sinistru pe piept?

| VladAK47 explică (pentru johnnny123):

Auzi frate in primul rand nici nu stiu daca apuc sa traiesc atatsi cum pe mine nu m-au afectat tatuajele lu tatamiu care sunt si mai "sinistre" nu imi va afecta nici copii mei

| johnnny123 a răspuns (pentru VladAK47):

De ce ești așa de convins că nu te-au afectat? Faptul că vrei și tu unul demonstrează că te-au afectat.

Nu am nimic împotriva tatuajelor atunci când acestea semnifică ceva. Ceva valoros pentru tine, despre care știi că nu se va schimba niciodată.

Dar să-ți tatuezi o imagine cu un personaj obscur dintr-un film obscur (pe care nici nu sunt convins că l-ai văzut) mi se pare o copilărie pe care o vei regreta mai târziu. Mai exact când prima fată îți va spune "ce naiba ți-ai tatuat prostia aia?"

| peperonies a răspuns (pentru johnnny123):

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altora.

| johnnny123 a răspuns (pentru peperonies):

Iar tu ai simtit nevoia sa intervii pentru ca esti si tu mandrul posesor al unui tatuaj patetic sau pentru ca nu mai puteai de grija mea?

| peperonies a răspuns (pentru johnnny123):

Nici, nici.

| VladAK47 explică (pentru johnnny123):

L-am vazut friday the 13th
E mai tare jasoj voorhees in
Mortal kombat x pe ps4winking

| VladAK47 explică (pentru VladAK47):

Jason*