| An0nim8 a întrebat:

Ce parere aveti, sunt acesti adidasi buni pentru plimbarile in oras? https://www.google.ro/......ps?/search Este vorba despre Adidas Mundial Team, adidasi pentru fotbal pe teren sintetic, insa sunt curios daca pot fi folositi pentru plimbarile in oras.

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Is adidasi de fotbal straight face Sunt creati pentru sport, nu ai pentru ce sa ii porti la plimbarile in oras. Ia si tu niste mocasini, boat shoes, tenisi sau addidas superstar.

| RoyDupuis a răspuns:

Clar nu!

| An0nim8 explică (pentru RoyDupuis):

Dar care e motivul pentru care nu s-ar potrivi plimbarilor in oras?

| mgtow a răspuns (pentru An0nim8):

Nu au aderenta necesara si cu timpu cauciucu se toceste si se va vedea urata talpa

| An0nim8 explică (pentru mgtow):

Imi plac mult cum arata...par asa clasici, ca ghetele de fotbal de prin anii '70 insa nu prea mai am timp de fotbal si ma gadeam sa ii cumpar pentru plimbari in oras. happy

| ShopSport a răspuns:

Buna ziua

Acel model are talpa pentru fotbal pe iarba sintetica. Nu este recomandat pentru strada. Exista insa si modelul cu talpa pentru fotbal in sala, cu talpa dreapta (indoor). Acela poate fi folosit si pe strada.

www.shop-sport.ro