| Iulliiaa a întrebat:

Salutare, exista vreo cale prin care mi s-ar putea forma pistrui natural? :*

Răspuns Câştigător
| xBebee a răspuns:

Heii...
Nu ştiu sigur dacă e ok dar ştiu că se fac şi de la soare.Nu sta la soare să faci insolaţie dar în general nu ştiu dacă se fac. Dacă ai tenul alb poate se pot face... însă nu prea cred.din câte ştiu cu pistruii te naşti sau apar mai târziu depinde de ten.

Baftă!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva

| cameliagalateanu a răspuns:

Nu exista mod natural de a ti se forma pistrui.

sotul meu a facut pistrui "in mod natural", accidental, dar pe care nu ti-l recomand.
a adormit la soare, a facut insolatie si arsuri de gradul 3-4, iar pielea i se lua de parca se dezbraca de o camasa.

deci daca vrei pistrui naturali, stai sa te arda soarele, stai in spital pentru recuperare fara sa te poti misca pentru ca te doare fiecare muschi si fiecare centimetru de piele, iar dupa recuperarea de minim 6 luni de zile, ai sa ai pistrui.

| tvdale a răspuns:

Nu prea cred.