| andryoo1 a întrebat:

Salutare.Fetelor,voi ce lotiune tonica pentru fata folositi? Si cat costa? Am nevoie de una si sunt indecisa...big grin

Răspuns Câştigător
| andradaten a răspuns:

Eu folosesc bioten elmiplant lotiune tonica.este o lotiune tonica naturala lichida pe baza de miere si cimbrisor care tonifica si invioreaza tenul.Se ia la pachet cu lapte demachiant care curata tenul. Cele 2 nu depasesc pretul de 25 de lei.Folosesc aceste produse si sunt foarte multumita. Sper ca ti-am fost de ajutor!

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Foloseste-o pe cea de la Nivea pe albastru, o gasesti in toate magazinele si costa cam 10 lei.

| BubuLina999 a răspuns:

Folosesc lotiune tonica de la Oriflame. este foarte buna. costa in jur de 13-18 lei maxim:*-sunt mai multe variante, depinde de tipul de ten

| mona a răspuns:

Folosesc,,lara,, si nu costa mai mult de 6 lei

| Kasia a răspuns:

Folosesc Elmiplant pentru ten sensibil si uscat.
Am dat 14 lei pe ea

http://farmacie.allshops.ro/......200ml.html

| andryoo1 explică (pentru Kasia):

Da,din asta mi-am luat si eu, dar cu nu stiu ce extract de gutuie.happy pentru ten normal/mixt.

| papusica987 a răspuns:

Uite eu asta de la sephora o folosesc costa in jur de 20 de lei.

http://newvintagecloset.blogspot.ro/......0-lei.html

te pup.

| andryoo1 explică (pentru papusica987):

Hmmm.vad ca e cu extract de plante, voi merge sa vad ce imi recomanda si acel vanazator...sau mai bine merg la farmacie, ca trebuie sa fie si acolo, nu?happy thanks.voi intreba.

| papusica987 a răspuns (pentru andryoo1):

Da,intreaba si la farmacie poate au.
te pup

| ArianneWildsong a răspuns:

Eu folosesc Vichy Normaderm.Costa cam 75-80 de lei.

| andradaten a răspuns:

Eu iti recomand bioten elmiplant lotiune tonica.este o lotiune naturala lichida pe baza de miere si cimbrisor care tonifica si invioreaza tenul.Este pentru ten normal/mixt.Aceasta se poate lua la pachet cu bioten elmiplant lapte demachiant care curata si improspateaza tenul. Cele 2 nu costa mai mult de 20 de lei.Folosesc aceste produse si sunt foarte multumita. Sper ca te-am ajutat!

| AikkoxD a răspuns (pentru andradaten):

O folosesc şi eu şi e bună, spre deosebire de altele. Recomand.