| Adorsafiucopil a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o lotiune tonica. Si am nevoie de niste idei de la voi. Voi pe care o folositi? Si pe care mi-ati recomanda-o?

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Lotiunea tonica se foloseste pentru fata, mai monstrulet, sa faca sport pentru ce? Pentru fata? Sportul se face pentru corp, in general.

Depinde de tenul tau. Eu folosesc de la Avon momentan, dar o iubesc pe cea de la Bioten, si nici scumpa nu e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pasagera.ro/ce-tonifica-tonerul.html
Mai gandeste-te pe ce vrei sa arunci banii, pana la urma pentru ce vrei o lotiune tonica?

| PeFuga a răspuns:

Orice alegi, incearca sa iei una fara alcool. Acesta agreseaza tenul... Recomand totusi sa incerci o lotiune micelara happy demachiaza usor si lasa tenul curat!

| BlackChocolate1 a răspuns:

Mie imi place cea de la Bioten! Ma simt asa de bine dupa ce ma dau cu ea pe fata, deci "nu sunt niste prostii"! big grin

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Lotiunile tonice sunt niste prostii, crede-ma. Nu reusesti sa faci nimic. Mai bine fa sport.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Eu folosesc una de la Garnier, Clean sensitive cred. Este foarte buna