| GeorgeMihai a întrebat:

La o pereche de blugi negri, ce tip de incalataminte se asorteaza?

Multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Orice, blugii negri merg cu orice desi eu nu i-as asorta si cu ceva negru in picioare. eventual poti tricou tot negru si o culoare aprinsa la incaltari. sau o bluza ceva pe deasupra de culoarea incaltarilor si blugii si tricoul negre

Bula
| Bula a răspuns:

Cizme cowboy.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pantofi albi și șosete roșii.
Și o cămașă de nailon. Aceea cu pazmanterii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sosoni

| Reghqen a răspuns:

Blugii negri în general se potrivește perfect cu roșu, albastru, albastru mai închis, cu gri, alb, galben, și cu portocaliu iese belea așortarea, bineînțeles se potrivește bine și cu negru.
Încearcă să cumperi încălțăminte de tip roșu cu dungi albe(așortarea asta mie îmi place la nebunie), apoi poți încerca albaștrii cu dungi negre sau albe, doar negrii, sau doar albi, portocalii cu dungi negre sau albe. happy

| Justme79 a răspuns:

Buna din cate am vazut pana acum fiecare se asorteaza cum se simte mai bine sau in cel mai bun caz cu ceea ce au nu stiu daca se mai tine cont de asa ceva acum tongue