| alexandru00001 a întrebat:

Salut,am o pereche de blugi maro,si as dori sa stiu cu ce se asorteaza cel mai bine la culoare (tricou, papuci)

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Roz, alb, albastru, verde, mov, in general culori mai deschise, daca te imbraci si cu un tricou negru sau inchis la culoare deja e prea mult zic eu

| 1Marinn1111 a răspuns:

Depinde si ce maro e, dacă e un maro închis asortezi cu culori închise negru gri, dacă e maro deschis ( nude) se poti pune orice culoare. La blugi nu se pune papuci si adidași sau alta încălțăminte depinde de materialul blugilor. Eu zic sa mergi pe încălțări negre si tricou alb /gri / bej/ roz pal.