Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Mi-ar putea spune si mie cineva cine este barber in domeniu, ce gratare si numere trebuie sa folosim la masina de tuns pentru a realiza un skin fade cat mai bun? Si care este diferenta dintre gratarul nr 1 si 1, 5mm. Sunt la inceput de drum si as fi tare recunoscator, multumesc anticipat

1 răspuns:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Am gasit niste barberi foarte buni si de treaba la Frizeria Domenii (din Bucuresti). In rest nu stiu, nu ma pricep la de asteawinking raspuns castigator? mersi, bafta si papaaa