| LucianR a întrebat:

Recomandati-mi va rog un deodorant care nu pateaza hainele. Am o groza de camsi si tricouri albe patate la subrat din cauza deodorantelor pe care le-am folosit - in special sprayuri de la niveea sau str8 - Funda!

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Incearca de la Dove, sunt foarte bune si merita incercate.

Noroc si paste fericit happy

3 răspunsuri:
| Andrei_Ionut_1988_Wk7I a răspuns:

Nivea sunt slabe rau din pacate, eu m-am axat pe rexona de vara trecuta si asta folosesc si astazi. Bafta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foloseste si tu acele deodorante pe care scrie explicit ca sunt invisible, adica nu pateaza... gen nivea invisible

| HaKa93 a răspuns:

Incearca Fa. sunt destul de bune si nu lasa urme