| fyfy3 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati ce fel de deodorant imi trebuie, ma deranjeaza unorm ca pateaza.Stiti vreun deodorant care nu pateaza?

Răspuns Câştigător
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Rexona
Nivea

3 răspunsuri:
| Enzo_3293 a răspuns:

SpreY playboy e foarte bun eu folosesc de 1 an si miroase bine si e confortabil la subrat (nu simti nimic) deci sprei playboy exista hollywood, hawai, new york...

| Enzo_3293 a răspuns:

A esti fata nu?

| axenterobert a răspuns:

Da sigur ca exista eu folosesc nivea roll-on incolor este foarte bun si nu am avut probleme pana acum! incearcal...este foarte bun dupa parerea mea