| EuNuMint a întrebat:

Salutare.
Stie cineva ( preferabil din Iasi ) unde pot gasi tenisi/adidasi varianta inalta in genul

http://yiwu-bofu-international-trade.safestchina.com/... ...hoes-3.htm

bineinteles de firma? Am cautat in Palas Mall dar nu prea gasesc cine stie ce modele..In magazinul Nike nu sunt genul ala *high tops * iar in hervis sau deichmann gasesc Vty sau alte porcarii.In mall am sanse oare? si cat m'ar costa? p.s.: nu vreau sa comand online :)
Funda :*

1 răspuns:
| kitty00 a răspuns:

Pai daca in Palas Mall atunci in Auchan sau probabil in Mall(acolo unde e Cinema City)Parca am vazut eu pe acolo.Dar nu mai stiu la ce etaj.Stiu ca era o tipa cu parul blond care vindea in ziua aceea.Sau la etajul 1 unde era un magazin pentru un look rock.thinking