| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca are vreo denumire frizura asta? http://www.monden.info/wp-content/uploads/2010/09/smiley .jpg

Cum vi se pare?

6 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Nu cred ca are o denumire anume:d

| Patricia a răspuns:

Nu merge poza

| BiwCupcake a răspuns:

Pai nu este nicio tunoare prea speciala happy

aci` Smiley este tuns cam cum sunt tunsi toti baietii laughing
el doar are parul dat ca mult gel/fixativ/sau poate chiar si placa. happy

e destul de coolwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oribil

| monamour a răspuns:

Este o frizura british in modelul nou. Mai era folosita ca si frizura Frantuzeasca. Ea poate fii facuta la Salonul din Uniri, Keune. La Hairstylistul Oana Anastasia cu programare 0213350446. Este stilistul pe care eu il folosesc si de la care am frizura Smiley

| adrianonicel a răspuns:

Cauta british hairstyle.Cred ca asta e