| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar ochelarii asa sau au vreo denumire si cam la ce pret sunt : http://faircitynews.com/wp-content/uploads/2010/05/Nerdy -Girl.png Funda

Răspuns Câştigător
| ElectroMaimuta a răspuns:

Ochelarii pe care ii cauti tu se numesc Wayfarer by Rayban. O pereche originala costa in jur de 250 de lei, dar poti sa gasesti replici la 30-40 de lei. Am si eu vreo 5 perechi, si ii port pe la petreceri, etc.

1 răspuns:
| ElectroMaimuta a răspuns:

Page Not Found. straight face Verifica linkul inca o data, ca sa putem sa te ajutam.