| hypothesis a întrebat:

Sunt baiat si am parul de lungime medie, culoarea maronie. As vrea sa-mi colorez cateva suvite din fata intr-un blond auriu (mai inchis, nu chiar platinum). Stiu ca exista 2 metode: prin decolorare sau vopsire. As vrea sa-l vopsesc totusi. Unde as putea face asta si cat m ar costa?

3 răspunsuri:
| KateBubble a răspuns:

La salon. Darr..cred că mai bine de decolorezi, ca să iasă ceva, având în vedere că ai culoarea părului mai închisă decât cea pe care vrei să o obții.

| Andree_Camy_1995 a răspuns:

La salon dar o poți face chiar tu, acasa! De preferat este sa vorbesti cu o fata și sa o rogi sa te ajute. Iti recomand decobezul dacă vrei doar câteva șuvițe. Dar ai mare grija ca il arde foarte rau si în plus, decolorarea se face foarte rapid. Succes!