| Andrree a întrebat:

Salutare, TPU!
A incercat cineva masca aia cu pudra de mustar/pudra de ghimbir renumita pentru cresterea rapida a parului?
Daca da, a fost eficienta?
Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| fataaaa a răspuns:

Buna,sa stii ca eu am incercat, dar depinde de la fata la fata si de la par la par.Mie nu mi-a facut decat parul mai moale, iar verisoarei mele i-a ajutat cat de cat fiindca ei nu ii crestea deloc parul.Acum,depinde,daca iti doresti, incearca, nu cred ca dauneaza cu ceva. Sper ca ti-am fost de folos.