| craiovaoltenia1234 a întrebat:

eu imi fac parul sa stea pe spate, asa sa stea ridicat in sus.il fac cu feonul dupa ce fac baie, il ridic cu feonul in sus si sta mereu asa dar cand ma culc seara ziua urmatoare este turtit asa, doar o parte ramane ridicata in sus si este dezordonat si trebuie sa imi bag mana in el sa il ridic dar tot dezordonat ramane.ce sa fac ca noaptea sa nu se mai turteasca sa stea tot asa in sus? multumesc mult. funda celui mai bun raspuns! P.S.ce metode imi dati sa il ridic si mai bine in sus? voi cum va faceti? funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părul nu poate rămâne în aceeași formă peste noapte. Ciufulește o parte dedesubt, iar pe cea de deasupra, unde părul e drept pune-o peste și gata.

| XxlolaxX a răspuns:

Cand te culci il ridici in sus ca sa nu ti se turteasca