| claudiudancer a întrebat:

Salutare TPU, imi poate spune cineva ce as putea purta peste un tricou negru in v, deci tinuta face parte din pantaloni rosii, tricou negru simplu, tenesi si nu stiu ce sa iau peste tricou... daca imi puteti spune va rog si daca lasati link si cu poze ar fi si mai ok. Astept raspunsuri, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vio199 a răspuns:

Deci: pantaloni rosi + tricou negru, ori ceva tot rosu sa fie asrtat ori o gecutza din blugi sau o geaca neagra din piele.

| claudiudancer explică (pentru Vio199):

Ms, asa ma gandeam si eu la o jacheta de blugi.

1 răspuns: