| Anonim1018 a întrebat:

Salutare TPU! In ce magazine din mall pot gasi tricouri cu trupe (metallica, gnr, iron maiden etc.)?

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu stiu daca vei gasi in mall, genul acesta de tricouri le iei de pe internet. Sunt cateva site-uri si pe la noi dar nu am mare lucru, eu mi-am mai comandat din Franta pentru ca sunt mult mai multe.

| sammie a răspuns:

Pe net

| Goddessss a răspuns:

Pull and bear, bershka si hm

| blairelovesmusic a răspuns:

Bershka, Pull&Bear, H&M, Stradivarius, C&A.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

H&m, c&a, cropp, house, new Yorker

| exoticbutters a răspuns:

Am gasit mai multe cu Scropions si Def Lepard in C&A, daca te ajuta. Din alea oversize din cate am vazut