| santinel69 a întrebat:

stiti unde as putea gasi o vesta de blugi la un pret acceptabil, sau de unde as putea cumpara una personalizata, sa aiba logourile unei/unor trupe (ex: Metallica, Slayer, Iron Maiden etc.)?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am văzut acum 4 zile o vestuţă in New Look unde au fost reduceri destul de mult timp dar acum nu ştiu dacă mai sunt. Poţi merge să verifici dacă ai în oraş un mall în care găseşti magazinul acesta. Vestuţa era 40 de lei.

| AnonimDrummer a răspuns:

Cred ca vorbesti de o jacheta de thrasher ......pai ia-ti o jacheta de blug simpla, taie manecile si lasa niste ate in aer la umeri sa arate mai ok, apoi cumpara insigne si petece cu trupe pe care sa le lipesti sau sa le cosi pe jacheta (ii mai ok sa le cosi) si gata jachetawinking thrash forever \m/