| Cosma2001 a întrebat:

Salutare TPU. Recent mi-am făcut suvite (un blond silver mai exact) parul meu fiind castaniu, salonul unde mi-am facut aceste suvite mi-a recomandat sa folosesc un nuantator silver pe viitor. Imi puteti spune daca este ok acesta avand in vedere ca este un blond silver, ci nu doar silver si atat. Am vazut pe net mai multe modele si sunt nelamurit. as dori mai multe pareri chiar daca le voi cere din nou si celor de la salon. Si as mai avea o rugaminte la cum se foloseste acesta si de cate ori pe saptamana. Multumesc frumos tuturor care răspund!

1 răspuns:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Kallos silver.
Il folosesti dupa sampon ca balsamul de par.Adica il lasi pe parul umed 5 minute, apoi il clatesti.
Il folosesti de cate ori te speli pe par.