| nairpic a întrebat:

Salutare tuturor! Astazi am incercat si eu sa imi fac parul cu ceara de par dar parul o ia razna adica nu il pot modela deloc cum vreau eu cand incerc sa il ridic in sus cateva fire de par raman aiurea ridicate altele raman in jos (scuze pentru exprimare ) Am vazut prin video-uri oamenii isi modelau foarte frumos parul cum vroiau cu mainele.sad Eu incerc sa il asez intr-un fel el n usta deloc sta aiurea sad Am si parul cam mic.Eu as vrea sa imi fac o tunsoare ceva de genul acesta :http://www.yourepeat.com/watch/?v=qoRiUrzB6yI
Am parul mai mic ca al acestui tip. Va dau o poza cu mine http://imageshack.us/f/855/image29d.jpg/
Sa im ispuenti cum im ista mai bine ori sa il las parul asa ridicat in sus tot pana mai creste ceva ca sa mi-l pot face ca al acelui tip ori sa il las as mereu daca nu im ireuseste? Vreau o parere eu n ucred ca imi sta bine asa :( dar daca i llas normal imi sta prea aiurea :/. Vreau doar o parere :D. Va multumesc si Craciun Fericit tuturor :**

3 răspunsuri:
| nairpic explică:

Iit arat o poza cu mine :) http://imageshack.us/photo/my-images/855/image29d.jpg/
Ce zici imi sta bine asa? Parul ridicat tot in sus? Sa il las asa pana ce mai creste ca sa imi pot face acea tunsoare? Vreau doar o parare daca vrei :) Craciun Fericit :*

| nairpic explică:

Mersi frumos de raspuns.Am sa mai astept sa creasca si am sa incerc atunci! Craciun Fericit si tie :*

| Roobeertaa a răspuns:

Automat daca vrei sa arate asa trebuie sa mai creasca.ti-ar sta dragutthinking dar iti trebuie fixativ nu ceara, fixativu sa zic fixeaza mult mai bine felul acela de tunsoare.Craciun fericit!