| nairpic a întrebat:

Buna seara tuturor! :) Imi puteti da niste sfaturi despre cum imi pot ridica parul cu placa ceva d egenul acesta? http://www.youtube.com/watch?v=pmJlbeU04_o
Adevarul e ca il am mai mic ca al acelui tip...Cand incercam sa ridic bretonul cu placa nu statea deloc ridicat ca in video.:(. Oare o fi din cauza ca e mic parul si trebuie sa mai astept sa creasca?:)Uitati si o poza cu mine nu prea reusita dar nah alta mai buna nu am.:http://imageshack.us/photo/my-images/855/image29d.jpg/
Am si ceara si crema dar cand incerc sa modelez parul cum vreau imi sta foarte aiurea :/ sta in tepi si nu imi place.:) Deci daca ma`ti putea ajuta mi-ar fi de mare folos! Merci o seara buna;).

2 răspunsuri:
| PATY15 a răspuns:

In timp ce iti indrepti parul cu placa incearca sa aplici pe fiecare zona indreptata fixativ.E cea mai simpla cale de fixarewinking

| nairpic explică (pentru PATY15):

Pai fixativul e pentru fixare...te dai cu el ca sa reziste coafura eu asa stiu...degeaba dau cu fixativ ca tot nu cred ca va sta ridicat in sus.